دفتر وکالت

باید مطالبی را به اطلاع موکلین گرامی قرار بدیم تا در صورت دادن وکالت به یک وکیل می باید چه انتظارات و توقعاتی را داشته باشند و البته چه مواردی را نیز مد نظر داشته باشند که رعایت شوید تا در ادامه مسیر قبول وکالت از طرف وکیل و معرفی وکیل برای ادامه روند پرونده مشکلی پیش نیاید. در خیلی مواقع پیش آمده است که وکیل و موکل در مورد انجام کارهای محوله به وکیل در میانه راه به مشکل برخورد می کنند و شاید بتوان گفت اشتباهاتی رخ می دهد و مواردی به درستی انتقال اطلاعات انجام نمی شود و باعث نارضایتی از طرف وکیل یا موکل می شود.

در ابتدا باید مسئولیت ها و تعهداتی که وکیل یا موکل به همدیگر دارند را بررسی کنیم و البته موضوع وکالت صریح و روشن باشد و مفاد قراردا فی مابین به روشنی ذکر شود چراکه وکالت نیز همانند هر قرارداد دیگری که تا بحال رویت کرده یا شنیده اید مفادی دارد که از حدود اختیارات احراز هویت موکل موضوع وکالت و حتی مبلغ یا مبالغ دریافتی در آن قید می شود و به تایید و امضای طرفین می رسد و هریک از طرفین با امضای وکالتنامه و قرارداد مشخص می نمایند که با محتوی آن موفق هستند و هریک به تعهدات بایستی عمل نمایند. چنانچه شما نیاز به وکیل دارید و مایل هستید با دادن وکالت وکیل کارهای شما را پیگیری نماید لطفا تماس بگیرید.

09129401482 — 09129401481

وکیل ، جستجوی وکیل ، موسسه حقوقی ، وکلا ، کانون وکلای البرز ، استخدام وکیل ، سایت وکیل ، وکیل پایه یک ، وکیل خانواده ، دفتر وکالت در کرج، وکیل طلاق ، وکیل حقوقی ، سایت وکلا ، وکیل زن ، وکیل طلاق توافقی ، وکیل رایگان ، وکیل ملکی ، وکیل دادگستری تهران ، وکیل  کرج ، وکیل برای طلاق ، وکیل پایه 1 ، وکیل کیفری ، وکیل خانم ، وکیل چک ، موسسه وکالت ، بهترین وکیل ، وکیل ملک ، وکیل پایه دو ، دفتر وکیل ، تلفن وکیل ، وکیل ارزان ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *