طلاق از طرف زن

طلاق از طرف زن
به صورت کلی زن حق طلاق را ندارد و درخواست طلاق از طرف زن به سختی ممکن است زیرا طلاق حقی است که به مرد داده شده مگر زن یکی از موارد ذیل را دارا باشد. در شروط دوازده گانه ضمن عقد ازدواج قانون میتواند به زن حق را بدهد. در مواقعی که زن در شرط ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر وکالت بلا عزل از مرد برای اجرای صیغه طلاق دریافت نموده است.
شما موکل گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین گرفتن وکیل میتوانید به قسمت وکیل مجرب زن در کرج مراجعه نمایید. حال یک سوالی ذهن شما را درگیر مینماید که اگر وکیل طلاق در کرج فرایند قانونی طلاق از طرف زن را دنبال کند چه مزیت هایی دارد؟ آیا با وجود وکیل در کرج روند آن در کمترین زمان صورت میپذیرد؟ آیا برای طلاق توافقی حضور زن و مرد در دادگاه نیز الزامی میباشد؟
وآیا وکیل میتواند جلسات مشاوره و یا داوری به جای زن و مرد شرکت کند؟ و سوال دیگر اینکه اجرای صیغه طلاق بدون حضور زوج و زوجه توسط وکیل قابل انجام است؟ همه اینها و پرسش هایی از این دست به ذهن افرادی که به دنبال طلاق از طرف زن هستند خطور میکند. باید به شما این اطمینان را بدهم که بدون داشتن یک مشاور خوب و کارآزموده نمیتوانید به راحتی بر این مسائل قلبه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به لیست وکلای کرج با موسسه حقوقی تماس بگیرید.
طلاق از طرف زن ، وکیل ، وکیل مجرب زن در کرج ، وکیل طلاق در کرج ، لیست وکلای کرج

09129401481 —- 09129401482 —- 02632203370

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *