طلاق در تهران

ازدواج رابطه قراردادی صرف نیست که براحتی بعد از شروع بتوان آن را ملغی کرد. درواقع ازدواج پیوندی است که با طبیعت بشری درهم آمیخته اما انسانها مجبور نیستند تا پایان عمر ناملایمتی ها را تحمل کنند. قانون گذار راههایی برای پایان دادن به روابط زناشویی پیش بینی کرده که در هر کشور و ملتی متفاوت هست و زوجین همانطور که در زمان زندگی مشترک نسبت به یکدیگر حقوقی دارند در زمان قطع این رابطه هم دارای حقوقی میشوند.

در کلان شهرها با توجه به کثرت پرونده ها رسیدگی به دعاوی سخت تر و زمانبر تر میشود که شایسته است هر شخصی در دادگاه تحت هرعنواني حاضر میشود الزاما از مشاوره یک متخصص و وکیل بهره مند شود تا مسیر را اشتباه طی نکند. طلاق در تهران امروزه آمار بسیار بالایی دارد و حجم پرونده ها برای رسیدگی نیز بسیار زمانبر میباشد. برای جلوگیری از اتلاف وقت بیشتر و بهره مندی از خدمات صحیح و اصولی حقوقی و قانونی تنها همکاری یک وکیل متبحر در کنار شما کارساز خواهد بود. موسسه حقوقی هما آماده پیگیری انواع پرونده های طلاق در تهران با حق الوکاله توافقی و بصورت اقساط خواهد بود.

با لطف و عنایت پروردگار امروز دامنه فعالیت های حقوقی و کيفری موسسه حقوقی هما وسیع تر شده و با مشارکت و همکاری مستقیم وکلای پایه یک و متخصص در امور مختلف از جمله خانواده ، ثبتی، کيفری، جنایی، حقوقی (چک، سفته، ملکی و ….)توانسته تا پیگیری پرونده و دعاوی مختلف در خارج از استان را از جمله استان قم، کرمانشاه، رشت، بندرعباس و…را تا حصول نتیجه نهایی بر عهده بگیرد.

وکیل طلاق در تهران، وکیل، وکیل خوب در کرج، طلاق در تهران، وکیل خوب، وکیل طلاق توافقی، طلاق توافقی، وکیل طلاق توافقی در کرج، وکیل طلاق توافقی در تهران، وکیل طلاق، وکیل خانم در کرج، وکیل زن در کرج

شماره های تماس با وکیل:

دفتر وکالت تهران

تلفن: 02144263437   همراه: 09128963121  –  09129401481

 

دفتر وکالت کرج

تلفن: 02632203370          همراه: 09129401482- 09120489692

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *