طلاق

برای افرادی که در ابتدای امر به نظر خودشان زندگی مشترک دیگر از بین رفته سوالاتی متعدد در ذهنشان وجود دارد که نمونه هایی از آنها را در اینجا عنوان میکنیم. قانون طلاق توافقی کجاست؟  ثبت طلاق در کجا انجام میشود؟   ضوابط طلاق چه مواردی هستند؟ گرفتن طلاق چقدر طول می کشد؟ مدارک لازم برای طلاق چیست؟ طلاق سریع چگونه انجام می گیرد؟ سوالات طلاق را از کی بپرسم؟ آیا طلاق در دوران عقد امکان دارد؟ نمونه دادخواست طلاق وکالت در طلاق چطور است؟ هزینه طلاق برای زن چقدر است؟ تعرفه حق الوکاله طلاق چگونه محاسبه میشود؟  حضانت در طلاق به چه صورت مشخص می شود؟ آیا حقوق زن در طلاق حفظ می شود؟ دادگاه طلاق کجاست؟ فرآیند طلاق از کجا شروع می شود؟

 

طلاق از نظر درخواست به دو شکل عمده وجود دارد یکی طلاق از طرف مرد و دیگری طلاق از طرف زن  است که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

طلاق از طرف زن

زن حق طلاق ندارد و درخواست طلاق از طرف زن به سختی و البته ممکن است زیرا طلاق حقی است که به مرد داده شده است و این حق را دارد که زن را طلاق ندهد. البته اگر زن یکی از موارد ذیل را دارا باشد می تواند طلاق بگیرد. در شروط دوازده گانه ضمن عقد ازدواج قانون میتواند به زن حق را بدهد. در مواقعی که زن در شرط ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر وکالت بلا عزل از مرد برای اجرای صیغه طلاق دریافت نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین گرفتن وکیل برای طلاق میتوانید به به موسسه ما مراجعه نمایید. حال این سوال پیش می آید که آیا با وجود وکیل طلاق در کرج روند آن در کمترین زمان صورت میپذیرد؟

وآیا وکیل میتواند جلسات مشاوره و یا داوری به جای زن و مرد شرکت کند؟ و سوال دیگر اینکه اجرای صیغه طلاق بدون حضور زوج و زوجه توسط وکیل قابل انجام است؟ همه اینها و پرسش هایی از این دست به ذهن افرادی که به دنبال طلاق از طرف زن هستند خطور میکند. باید به شما این اطمینان را بدهم که بدون داشتن یک مشاور خوب و کارآزموده نمیتوانید به راحتی بر این مسائل قلبه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به لیست وکلای کرج با موسسه حقوقی مهر تماس بگیرید.

 

طلاق از طرف مرد

در قانون و به صورت پیش فرض مرد حق طلاق را دارد و این حق را دارد که هر زمان بخواهد برای طلاق همسر خویش اقدام کند اما این به آن معنی نیست که حقوق زن از جمله مهریه، نفقه و … پایمال شود و مرد تنها زمانی می تواند زن را طلاق دهد که حق و حقوق وی را مشخص نماید و پرداخت کرده باشد. ابرای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طلاق از طرف مرد به بخش مربوطه مقالات یا مطلب وکیل طلاق می توانید از لیست وکلای کرج مراجعه کنید.

 09129401481—09129401482

طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی، وکیل طلاق توافقی، وکیل برای طلاق توافقی، وکیل طلاق، وکیل در کرج، وکیل طلاق در کرج، لیست وکلای کرج، وکیل پایه یک در کرج، سایت وکیل در کرج ، طلاق از طرف زن ، وکیل ، وکیل مجرب زن در کرج ، وکیل طلاق در کرج ، لیست وکلای کرج، طلاق، وکیل ، مشاوره حقوقی، طلاق توافقی، وکالت ، مشاوره حقوقی رایگان ، جستجوی وکیل ، وکیل آنلاین ، موسسه حقوقی ، وکیل پایه یک دادگستری ، مشاوره حقوقی تلفنی ، سوالات حقوقی ، وکیل دادگستری ، وکیل خانواده، دفتر وکالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *