وکیل در اشتهارد

وکیل در اشتهارد

اشتهارد مرکز شهرستان اشتهارد در استان البرز واقع شده است که ز شهرهای باستانی ایران است  و فاصله آن با شهر تهران حدود ۱۲۲ کیلومتر و فاصله با شهر کرج حدود ۸۸ کیلومتر است. اشتهارد از طرف شمال به شهرستان نظرآباد و از طرف جنوب به ملارد و از طرف شرق به شهر کرج و از طرف غرب به شهر بوئین زهرا مرتبط می‌شود. واقع شدن در راههای ارتباطی به شهرهای غرب ایران و وجود شهرک صنعتی اشتهارد با شرکتهای صنعتی و تولیدی فراوان زمینه را فراهم می کند که وجود وکیل در اشتهارد بیشتر به نظر بیاید.

مشکلات و مشاوره های حقوقی برای افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی که در این منطقه وجود دارد می تواند مختلف و متنوع باشد و هر کسی می تواند با این مسائل درگیر باشد به طور مثال یک چک برگشتی یا وصول مطالبات شرکت های تولیدی از خریداران و یا مشکلات و مسائل مربوط به املاک و ملک های صنعتی مانند تخیله سوله و یا خرید و فروش یک کارخانه و یا سهام آن و مشکلات کیفری بین افراد که نیاز به وکیل کیفری در اشتهارد دارد و البته مواردی که به قوانین کار و مشکل بین کارفرما و پیمانکار یا کارگران و کارمندان بایستی توسط وکیل پیگیری گردد.

اگر در این منطقه زندگی می کنید و نیاز به مشاوره های حقوقی در هر زمینه ای دارید می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید و از وکیل پایه یک دادگستری مشورت های لازم را بگیرید و در صورت لزوم وکالت شما را به عهده بگیرد و تا رسیدن به نتیجه همراه و مشاور شما باشد.

09129401482 – 09120489692  — 09129401481

 وکیل ملکی 

وکیل دعاوی کیفری جزایی

 وکیل خانواده در کرج, وکیل طلاق

وکیل امور قراردادها ، وکیل قرارداد

وکیل ثبت احوال

وکیل انحصار وراثت 

وکیل وصول مطالبات, وکیل چک

معرفی خدمات امور اداری دولتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *