وکیل زن وکیل خانم

 

کلمه طلاق ریشه در زبان عربی دارد که به معنای گره گشودن و رها کردن میباشد. طلاق پایانی قانونی بر ازدواج و جدا شدن زوج و زوجه از همدیگر است و در پی این اتفاق حق و حقوق و تکالیفی قانونی و متقابل بین همسران وجود داشته از بین میرود. امر طلاق بیشتر اوقات زمانی اتفاق می‌افتد که صمیمیت رابطه زناشویی کمرنگ و یا از بین ‌رود و میان زن و مرد ناسازگاری و تنش به وجود آید.
طلاق و فسخ ازدواج کاملا متفاوت هستند. فسخ ازدواج این است که ازدواجی که صورت پذیرفته ابتدا باطل و بدون ‌اعتبار میباشد. اجرای طلاق در کشورهای مختلف شاید بتوان گفت کاملا متفاوت می باشد. ولی در خیلی کشورها یک دادگاه یا مرجع رسمی حقوقی آنرا تایید و ثبت نماید. طلاق در دین مبین اسلام در اختیار زوج است اما زوجه هم میتواند تحت شرایطی خاص شاید بتواند حق طلاق را به دست بیاورد.
بنا بر دلایلی زوج یا زوجه می توانند درخواست طلاق یا طلاق توافقی داشته باشند. برای افرادی که ساکت استان البرز هستند و نیاز به وکیل در کرج برای وکیل طلاق توافقی در کرج دارند و یا می خواهند وکیل طلاق در کرج را داشته باشند ابتدا مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایند.

– چنانچه زوج به مدت شش ماه به زن نفقه یا خرجی ندهد زن می تواند تقاضای طلاق نماید.
– اگر مرد با زن بد رفتاری کند یا روابط آنها با مشکلاتی مواجه شود که ادامه زندگی میسر نباشد.
– بیماری صعب علاج یا غیر قابل درمان مرد که باعث لطمه زدن به زن می تواند دلیل طلاق و داشتن وکیل خانواده در کرج باشد.
– مجنون بودن یا ديوانگی مرد می تواند دلیلی دیگر باشد.
– شرط پنجم قید شده در سند ازدواج اشتغال مرد به كار غیر قانونی که آبرو و اعتبار زن را به خطر بیاندازد.
– محکومت مرد به مدت پنج سال حبس و یا بیشتر یا مبلغی که در اثر ناتوانی پرداخت منجر به 60 ماه بازداشت مرد شود.
– اعتیاد مرد به مواد مخدر سنتی و صنعتی که ادامه زندگی را برای زن دشوار سازد.
– محکومیت قطعی مرد در اثر ارتکاب به جرم و اجرای هر نوع مجازات حد و تعزیر
– عدم بچه دار شدن مرد پس از گذشت 5 سال به جهت عقیم بودن مرد.
– مفقود الاثر بودن مرد به مدت 6 ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه حكم طلاق صادر میشود.
– ازدواج مجدد همسر بودن اجازه زن باعث می شود که حق طلاق را به خانم دهد.
برای داشتن وکیل مجرب زن در کرج که بتواند پرونده دعاوی خانواده را انجام دهد باید به یک دفتر وکالت در کرج مراجعه نمود. در موسسه حقوقی شخصا می توانید از لیست وکلای کرج بهترین وکیل را انتخاب نمایید.

برای خیلی از موکلین پیش آمده از که به دنبال وکیل مجرب زن هستند و معمولا از بین لیست وکلا خیلی تمایل به انتخاب وکیل زن هستند.  این افراد برای خود دلایلی مشخص دارند که بعضی از موارد را در این بخش می خوانید. برخی از موکل ها که خودشان خانم هستند نیاز به یک هم صحبت بیش از یک وکیل را احساس می کنند شخصی که بدون هیچ قصد و قرض منفی صحبت های آنها را گوش دهد و پاسخی منفی دریافت نکند. شاید یک وکیل مجرب زن بتوانید این مسئله را حل و فصل نماید که کاری دشوار هم نیست. در بعضی موارد که طرف یک دعوی یک خانم باشد موکلها ترجیح می دهند که وکیل مجرب زن را انتخاب نمایند که بتوانند به قول معرف با طرفشان کنار بیاید. البته یکی دیگر از ادله هم می تواند این باشد که یک وکیل مجرب زن خیلی بیشتر بر امور دقت می کند و حتی ریزه کاری های یک پرونده را مد نظر دارد و  معمولا خانم ها بیشتر به جزئیات توجه دارد و شاید بهتر بتوانند پرونده هایی با مشغله زیاد را پیگیری نمایند. برای انتخاب  وکیل مجرب خانم با ما تماس بگیرید و از لیست وکلای موسسه حقوقی  استفاده نمایید.

دفتر کرج 02632203370 – 09129401481 – 09120489692

دفتر تهران 02144979434 – 09129401482

اگر در استان البرز هستید و در یکی از شهر های آن ساکن هستید باید این مطلب را بدانید که خواسته یا ناخواسته بعضی از موکلان، چه مذکر باشند چه مونث، مجبور به انتخاب وکیل مجرب زن در کرج می شوند. نه به این معنی که وکیل مجرب مرد در کرج توانایی کمتری دارد. خیر به  این شکل نیست. به دلایلی خاص بیشتر موکلین خانم این موضوع را تکرار می کنند و ما به عنوان موسسه حقوقی به آن پایبندیم که می گویند به اصطلاح با وکیل زن یا خانم راحت تر هستند و بهتر می توانند حرف دل خود را بازگو کنند. باید به خاطر داشته باشید که وکیل مجرب زن در کرج خیلی زیاد نیستند چرا که معمولا آن دسته از وکلا خوب هم آنقدر سرشان شلوغ است وقت پرونده های جدید را ندارند و فقط به موکلین  قدیمی خود رسیدگی می کنند. البته موسسه حقوقی مهرآوید با داشتن لیست وکلای خوب کرج می تواند کمک بسزایی به شما بکند. قبل از استخدام وکیل در کرج باید به چند نکته توجه داشته باشید تا در آینده در پرونده خود با مشکل مواجه نشوید و بتوانید به راحتی در محاکم قضایی با وکیل خود با قدرت تمام حاضر شوید و پیروز میدان شما باشید. وکیل مجرب زن در کرج بایستی وکیل پایه یک باشد که بتواند بیشتر پرونده  ها را پوشش دهد. تا شما در آینده نیازی به تغییر وکیل در کرج نباشید و سعیتان این باشد که بهترین وکیل کرج را در کنار خود داشته باشید.

دفتر کرج 02632203370 – 09129401481 – 09120489692

دفتر تهران 02144979434 – 09129401482

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *