وکیل مطالبات

مطالبات که جمع طلب میباشد باید بصورت وجه یا مال باشد و بعبارتی تعهد مالی باشد بنابراین اگر کسی از دیگر بخواهد کاری برای او انجام دهد که جنبه مالی نداشته باشد نمیتوان آنرا مطالبه دانست ولی اگر بموجب یک رسید یا چک یا سند تجاری یا با ارائه هر نوع دلیل قانونی از دیگری درخواست وجهی نمود و اتبات نمود که قبلا به او وجهی پرداخته ولی مقرر بوده آن وجه را به او مسترد کند یا اینکه در نتیجه خلف تعهدات قراردادی و عرفی طرف مقابلش مسئول پرداخت خسارتی به وی بوده میتواند دعوا مطالبه وجه یا طلب یا خسارت اقدام نماید.

برای طرح چنین دعاوی باید به محاکم حقوقی و شوراهای حل اختلاف محل انجام تعهد یا محل اقامت متعهد یا محل واخواست سند مراجعه نمود و در این مراجع بستگی به صلاحیت آنها طرح دادخواست نماید و در صورت امکان میتواند قبل از صدور رای تقاضای صدور قرار تامین خواسته بدهد و اموال متعهد را به میزان خواسته اش توقیف نماید.

موسسه حقوقی وکلای هما همواره برای ارائه خدمات کیفری جزائی خانواده حقوقی و طلب کردن وجه خود و… در خدمت شما می باشد. برای ارتباط با وکیل مطالبات در کرج و دیگر استان ها با ما تماس بگیرید تا از وکیل مجرب و وکیل پایه دادگستری موسسه ما بهره مند گردید.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 – 026

33 48 66 88 – 021

92 96 048 – 0912

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *