وکیل مطالبه خسارت

وکیل مطالبه خسارت

وکیل مطالبه خسارت چه اقداماتی می تواند انجام دهد؟!

هر فردی میتواند هرنوع تصرفی در ملک و اموال شخصی اش بکند و این امر از قاعده فقهی برگرفته شده؛ که بیان میدارد مسلمانان بر اموال و دارای خود مسلط هستند ،اصطلاحا به آن قاعده تسلیط میگویند. اما اگر شخصی در ملک خود تصرفی کرد که منافات با حقوق همسایه داشت آیا راهی برای مطالبه خسارت وجود دارد؟ اما در مقابل این قاعده یک قاعده دیگر وجود دارد به نام قاعده لاضرر که بیان میدارد.

تصرف در اموال و دارایی باید تا حدی باشد که منافی حق همسایه نشود. یک وکیل خوب و همراه با شما میتواند در صورتی که هر نوع خسارتی به شما وارد آید را به راحتی با صرف کمترین زمان با احتساب کلیه هزینه ها به نرخ روز مطالبه نماید . این قاعده لاضرر در موارد بسیاری دیگر نیز کاربرد دارد از جمله اینکه اگر کسی به هر نحوی به دیگری ضرری وارد نماید چه عمد یباشد چه غیر عمدی باید خسارت وارده به متضرر را به نحو مطلوب جبران نماید در واقع بیانگر تحقق مسولیت مدنی افراد در قبال رفتارهای مادی اشان میباشد و اگر کودکی باعث ورود ضرر به دیگری شد ولی قهری او یا قیم او باید از مال طفل جبران خسارت کند و هیچ ضرری نباید بدون جبران باقی بماند.

موسسه حقوقی هما با وکیل مطالبه خسارت و وکلای پایه یک دادگستری خود میتواند شما را در امور مربوط به خسارت ها و قرار داد ها کمک کند. جهت مشاوره با وکلای ما با شماره های تماس زیر تماس بگیرید.

02632203370 – 09129401482 – 09120489692

وکیل،وکیل خوب در کرج،وکیل مطالبه خسارت،وکیل خوب،وکیل قرار داد ها،وکیل خسارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *