وکیل ملکی در کرج وکیل برای تخلیه ملک

سوالی که ذهن مالکان زیادی را به خود درگیر کرده است که در چه صورت می تواند ملک را تخلیه نمایند؟

 

برای تخلیه فوری ملک که مورد اجاره می باشد شرایط ذیل مهم است.

ابتدا باید این را لحاظ کرد که قرار داد اجاره غیر رسمی ( یعنی در دفتر خانه اسناد رسمی تنظیم نشده باشد) حال این قرار داد توسط موجر و مستاجر روی یک برگ کاغذ تنظیم شده باشد یا توسط بنگاه های املاک تنظیم شده باشد، در این صورت چندان فرقی نمی کند، اما حتماً باید در انتهای آن علاوه بر موجر و مستاجر دو نفر شهود قرارداد را امضا کرده باشند.

۱- اگر مدت اجاره به اتمام رسیده باشد و قرارداد منقضی شده باشد.

۲- اگر مستاجر بیش از سه ماه مبلغ اجاره را پرداخت نکرده باشد.

۳- اگر مستاجر از طرف خود ملک را به غیر اجاره داده باشد.

۴- اگر از محل مورد اجاره استفاده نا مشروع شده باشد.

البته دلایل زیادی دیگری وجود دارد که مالک می تواند بر آنها استناد کند و بتواند حکم تخلیه را بگیرد. این عمل به وسیله وکیل ملکی در کرج ساده تر صورت می گیرد. دقت کنید اگر به دنبال وکیل در کرج هستید بایستی با وکیل پایه یک در کرج مشورت نمایید تا بتوانید به حق خود برسید.

تنظیم وقت مشاوره با ما تماس بگیرید  دفتر کرج 02632203370 – 09129401481 – 09120489692

وکیل دعاوی حقوقی ملکی در کرج ، وکیل وقف ، وکیل اجاره ، وکیل تصرف عدوانی ، وکیل خلع ید و تصفیه ، وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در کرج وکیل افراز و تفکیک ملک مشاعی ، وکیل وصول مطالبات در کرج ، وکیل چک در کرج ، وکیل سفته در کرج ، وکیل ملکی در کرج، وکیل املاک در کرج، لیست وکلای کرج، وکیل خوب در کرج، بهترین وکیل کرج وکیل برای تخلیه ملک ، وکیل ملکی در فردیس ، وکیل ملکی در استان البرز ، وکیل در کرج   لیست وکلای کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *