وکیل ملکی کرج

املاک که بعنوان دارایی های غیر منقول شناخته میشوند اعم هستند از خانه زمین اشجار وسایل کشاورزی و هرآنچه در زمین نصب میشود و غیر قابل کندن است و اگر جدا شود موجب خرابی میشود. با نوسانات اقتصادی و ارزی و البته برای تامین نیازهای مادی افراد ترجیح میدهند دارایی خود را بصورت غیر منقول درآورند تا هم به مرور زمان به ارزش آن ها اضافه شود و هم دارایی آنها حفظ شود یک وکیل ملکی در کرج میتواند شما را در این امور راهنمایی کند.

با گسترش شهرنشینی انبوه سازی رشد یافت و افراد بسیاری بعنوان سازنده شریک و خریدار وارد عرصه شدند و هر یک نقشی در ساخت و ساز داشتند اما انبوه سازی که بسیار متاثر از شرایط اقتصادی بود و خود عامل مهمی در نوسانات اقتصادی هست زمینه ساز بسیاری دعاوی و مشکلات قراردادی میان صاحبان این نقش ها شد. عدم انجام تعهدات قراردادی ازسوی طرفین قرارداد کلاهبرداری های کلان و… از مرسوم ترین مشکلاتی بود که بوجود آمد و حجم بسیاری از دعاوی مالی اعم از کيفری و حقوقی را به خود اختصاص داد. عدم تحویل به موقع آپارتمان یا عدم پرداخت ثمن معامله یا نواقص موجود در ساخت یا فروش آپارتمان به چند نفر راهمان فروش مال غیر از دعاوی مربوط به ملک میباشد که پیگیری و طرح آنها نیاز به تخصص دارد.

موسسه حقوقی وکلای هما با وکیل ملکی در کرج و وکیل پایه یک دادگستری همواره در خدمت شما می باشد تا بتواند خدمات خود را بطور گسترده ارائه نماید. برای مشاوره جهت امور ملکی کیفری خانواده حقوقی و… با ما تماس بگیرید.

دفتر کرج 02632203370 – 09129401481 – 09120489692

دفتر تهران 02144263437 – 09129401482

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *