وکیل کیفری در البرز کرج

امور قضایی در محاکم بطور کلی به دودسته حقوقی و کیفری تقسیم میشوند که فارغ از تعاریف دکترین درباره این دو مقوله امور کیفری یا جزایی در حیطه حقوق جزایی و قانون مجازات میگنجد و در این حیطه با جرم و مجازات مواجهه هستیم یعنی عملی یا رفتاری صورت پذیرفته که از جانب قانون گذار به عنوان عمل خلاف قانون جرم انگاری شده و برای آن مجازات تعیین شده است.وکیل کیفری در کرج و شهرستان ها به این امور رسیدگی میکنند. به تعریف مقنن هرنوع فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده باشد جرم و قابل مجازات است

پس بنابراین هر عملی را نمیتوان جرم دانست حتی ممکن است عملی شرعا حرام باشد اما جرم انگاری نشده باشد و تفکیک میان این که چه رفتاری جرم هست و چه رفتاری جرم نیست فقط از عهده یک حقوقدان مسلط به قوانین برمیاید . و بدین خاطر است بعضا افراد دعاوی را اشتباها به تصور جرم بودن بدون مشورت با مشاوران حقوقی در دادگاه مطرح مینمایند و نهایتا منجر به قرار منع تعقیب میگردد و هزینه و زمان بسیاری را نیز تلف میکننند . بهتر هست برای طرح دعاوی و پیگیری آنها حتی اگر تمایل به داشتن وکیل ندارید اما حتما از مشاوره یک وکیل بهرمند شوید اکر بدنبال نتیجه سریعتر و صحیح تر میباشی.

موسسه حقوقی هما با وکیل خوب در کرج و وکیل کیفری در البرز کرج همواره آماده ارائه خدمات در امور حقوقی کیفری جزائی خانواده و …. می باشد.برای مشاوره با وکیل تماس بگیرید.

شماره های تماس با موسسه حقوقی:

70 33 20 32 – 026

33 48 66 88 – 021

09129401482

09129401481

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *