نمونه وکالت نامه وکیل

 

نام و نام خانوادگی و اقامتگاه موکل: …………………….
مشخصات و ادرس وکیل و پایه: …………………….. به آدرس البرز، کرج، پل آزادگان،
اطلاعات طرف : هر شخص اعم از حقیقی و حقوقی
موضوع وکالت نامه وکیل : مراجعه به کلیه مراجع قضایی اعم از دادگستری، اداره ثبت، مراجع غیر قضایی اعم از بانک ها، کلانتری ها، ادارات دولتی، موسسات مالی و غیر دولتی و اقامه دعوی از جانب موکل در مراجع فوق و دفاع از حقوق موکل در مراجع فوق.
حدود اختیارات وکیل در کرج : وکالت در دادگاههای عمومی و انقلاب اعم از بدوی و تجدید نظر وکالت به اعتراض به رای تجدید نظر فرجامخواهی و اعاده دادرسی وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوانعالی کشور وکالت در مصالحه و سازش وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند وکالت در تعیین جاعل وکالت در ارجاع دعوی به داوری و تعیین داور وکالت در توکیل وکالت در تعیین مصدق و کارشناس وکالت در دعوی خسارت وکالت در استرداد دادخواست و یا دعوی وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوی ثالث وکالت در ورود شخص ثالث و دفاع از دعوی ورود ثالث وکالت در دعوی متقابل و دفاع در قبال آن وکالت در صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایدایی بنام موکل.
حق الوکاله و ترتیب پرداخت آن: وفق تعرفه قانونی
اگر در جستجوی وکیل هستید و برای استخدام وی عجله دارید با ما تماس بگیرید. برای انتخاب وکیل در کرج می توانید با موسسه حقوقی  در ارتباط باشید و همچنین از لیست وکلای کرج در مجموعه استفاده نمایید و سعی نمایید با دقت وکالت نامه وکیل را مطالعه و امضا نمایید.
وکالتنامه وکیل ، وکیل در کرج، وکیل ، لیست وکلای کرج،

09129401482—-09129401481 – – 02632203370-تنظیم وقت و مشاوره با وکیل

 

وکیل ، جستجوی وکیل ، موسسه حقوقی ، وکلا ، کانون وکلای البرز ، استخدام وکیل ، سایت وکیل ، وکیل پایه یک ، وکیل خانواده ، دفتر وکالت در کرج، وکیل طلاق ، وکیل حقوقی ، سایت وکلا ، وکیل زن ، وکیل طلاق توافقی ، وکیل رایگان ، وکیل ملکی ، وکیل دادگستری تهران ، وکیل  کرج ، وکیل برای طلاق ، وکیل پایه 1 ، وکیل کیفری ، وکیل خانم ، وکیل چک ، موسسه وکالت ، بهترین وکیل ، وکیل ملک ، وکیل پایه دو ، دفتر وکیل ، تلفن وکیل ، وکیل ارزان ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *