نمونه وکالت نامه وکیل

نام و نام خانوادگی و اقامتگاه موکل: …………………….

مشخصات و ادرس وکیل و پایه: …………………….. به آدرس البرز، کرج، پل آزادگان،

اطلاعات طرف : هر شخص اعم از حقیقی و حقوقی

موضوع وکالت نامه وکیل : مراجعه به کلیه مراجع قضایی اعم از دادگستری، اداره ثبت، مراجع غیر قضایی اعم از بانک ها، کلانتری ها، ادارات دولتی، موسسات مالی و غیر دولتی و اقامه دعوی از جانب موکل در مراجع فوق و دفاع از حقوق موکل در مراجع فوق.

حدود اختیارات وکیل در کرج : وکالت در دادگاههای عمومی و انقلاب اعم از بدوی و تجدید نظر وکالت به اعتراض به رای تجدید نظر فرجامخواهی و اعاده دادرسی وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوانعالی کشور وکالت در مصالحه و سازش وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند وکالت در تعیین جاعل وکالت در ارجاع دعوی به داوری و تعیین داور وکالت در توکیل وکالت در تعیین مصدق و کارشناس وکالت در دعوی خسارت وکالت در استرداد دادخواست و یا دعوی وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوی ثالث وکالت در ورود شخص ثالث و دفاع از دعوی ورود ثالث وکالت در دعوی متقابل و دفاع در قبال آن وکالت در صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایدایی بنام موکل.

حق الوکاله و ترتیب پرداخت آن: وفق تعرفه قانونی

اگر در جستجوی وکیل هستید و برای استخدام وی عجله دارید با ما تماس بگیرید. برای انتخاب وکیل در کرج می توانید با موسسه حقوقی مهرآوید در ارتباط باشید و همچنین از لیست وکلای کرج در مجموعه استفاده نمایید و سعی نمایید با دقت وکالت نامه وکیل را مطالعه و امضا نمایید.

وکالتنامه وکیل ، وکیل در کرج، وکیل ، لیست وکلای کرج، موسسه حقوقی

 

09129401482—-09129401481 تنظیم وقت و مشاوره با وکیل


وکالتنامه وکیل ، وکیل در کرج، وکیل ، لیست وکلای کرج، موسسه حقوقی

دانلود دانلود کنیدطرح مختلف
این یک متن دلخواه است که در یک طرح جعبه یا باکس قرار گرفته ، این باکس رنگ بندی های دیگری نیز دارد که میتوانید از آن استفاده نمایید .

واکنش گرا و استاندارد
75%
زیبا و کاربر پسند
70%
محتوای سربرگ اول
محتوای سربرگ دوم
محتوای سربرگ سوم

متن بازشو

متن مورد نظر شما میتواند در این قسمت ارائه شود

لیست وکلای کرج و نمونه وکالتنامه کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *